Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Як вибирати подарунки?

16 грудня, 2010 - 00:00

Новий рік — одне з найулюбленіших і найморочливіших свят. Купуючи подарунки до свята, необхідно враховувати безліч моментів, таких як вік, стать, смаки, потреби та захоплення, матеріальне становище, соціальний статус. Щоб не розоритися, не згаяти даремно час — підійдіть до цього питання відповідально. Складіть список усіх, кого ви плануєте обдарувати й означте приблизну суму для подарунку.

Найневибагливіша категорія людей, яка рада будь-якому подарунку, — друзі, особливо, якщо друзі чим-небудь захоплюються. Як правило, хобі є в кожного (купіть сувенір для поповнення колекції). Мами, татусі, бабусі й дідусі — теж не найвимогливіша категорія, вони зазвичай раді будь-яким подарункам, але особливо зробленим своїми руками. Якщо вас чекає зустріч із далекими родичами, про захоплення яких ви нічого не знаєте, тоді купіть що-небудь нейтральне, наприклад фотоальбом або енциклопедію.

Діти, як правило, не соромляться замовляти Дідові Морозу саме те, що вони хочуть отримати, і тут головне — зуміти оформити цю мрію так, щоб дитина повірила в диво. Тут широке поле для фантазії батьків. Найскладніша категорія людей стосовно подарунку — це подружжя або кохані. Тут варто пам’ятати: ніяких сковорідок жінкам і плюшевих зайців чоловікам. Пам’ятаєте, що побутові прилади жінки не вважають за подарунок. Краще купити яку-небудь прикрасу для пані або приємні дрібниці для чоловіків. Можна продумати культурну програму: замовити квитки на концерт, у театр, куди можна піти удвох, зарезервувати столик у кафе або ресторані, заздалегідь придбати турпутівки на всі святкові дні.

Роблячи подарунок товаришеві по службі, пам’ятаєте, що дорогі дарунки — поганий тон. Подаруєте що-небудь із канцелярського приладдя або ялинкові прикраси. Начальникові краще зробити колективний дарунок. Він має бути нейтральним. Універсальними подарунками вважаються різне письмове приладдя, органайзери, ручки, щоденники.

До речі, не забудьте, в оформленні подарунків повинна бути новорічна символіка. Їх нескладно самим красиво й оригінально упакувати: традиційні новорічні солодощі покласти в коробку, обклеєну різноманітними гудзиками, намистинками, кольоровим папером, тканиною та ін.

Поліна ДАНИЛОВА
Газета: 
Рубрика: