Вибори місцевого самоврядування. У районі 20 сіл, на п’ять сіл один голова і секретар. Хто хоче бути головою — записуйтесь і представляйте програму: що зробите в першу, другу... в п’яту чергу. І в кого краща програма — того включати в список для голосування.
Депутатів сільської громади обирати від кожного села по 10 чоловік, на 5 сіл — 50 депутатів. Хто хоче бути депутатом — теж нехай записується і представляє програму роботи. А не так, як сьогодні: склали список депутатів, і хоч голосуй, хоч ні, депутати вже вибрані.
У районі 20 сіл, од кожного села один кандидат на районного голову, і кожен теж повинен представити програму. Депутатів районної громади обирати од кожного села по 5 чоловік, від 20-и сіл — 100 чоловік.
В області 20 районів, і від кожного району один кандидат на обласного голову, який повинен представити програму, що планує зробити в області. Від кожного району обирати по 10 депутатів обласної громади. Вік голів — сільських, районних, обласних — від 35 до 65 років. Вік депутатів усіх рівнів — від 20 до 100 років. Освіта — від 4-х класів і вища.
Один раз на рік — звіт голів по місцевому радіо і телебаченню про свою роботу. Оцінка роботи голів: працює добре чи погано. Зарплата голів — від 500 до 1000 гривень на місяць.
Аби скоротити адміністративний апарат, пропоную об’єднати два райони в один, а дві області — в одну, 12 областей у державі цілком достатньо.
Державний службовець повинен дотримуватись заповідей:
1. Держава — це народ.
2. Не місце людину красить, а людина місце.
3. Оцінка людини — її справи.
4. Один за всіх, і всі за одного.
5. Представляти інтереси народу, а не свої власні.
Робота державного службовця повинна прирівнюватись до роботи шахтаря і металурга за важкістю, якщо він, звичайно, добре працюватиме.