Можна скільки завгодно розповідати про новий завод, технології, але все перевіряється тільки на особистому досвіді. Цей принцип добре засвоїла компанія «Олімп». Свою нову горілку «Prime» виробники представили журналістам у формі дегустації.
У дружній обстановці, що офіційно іменується прес-брифінгом, Олексій Філановський, маркетинг-директор компанії «Олімп», до того ж досвідчений дегустатор, розповідав про те, як правильно пити горілку і якою вона має бути в ідеалі.
— Ось ви вирішили створити нову горілку. Театр починається з вішалки, а з чого починається горілка?
— Споживачам може здатися, що вони не беруть участі у створенні нового продукту й лише вибирають: купувати чи ні. «Prime» покликаний зламати цей стереотип. Перш ніж запропонувати споживачеві нову горілку, ми проводили дослідження, запитували у людей, чого вони хочуть. Виявилося, українці хочуть пити горілку класичну «чисту», дехто віддає перевагу кольоровій або горілці з натуральними добавками, найчастіше травами. Комусь підходить зі зниженим градусом, полегшена. А це означає, що сам споживач визначив смаки колекції «Prime». Давайте порівняємо. Для простоти запам’ятовування ми розділили позиції за кольорами етикеток. Любите класику? Тоді вам сподобається «World Class» — синя етикетка. Українські традиції підкреслені в зеленій «Ukrainian Special». Тонкий аромат чабрецю нагадує про нашу багату природу. Червона етикетка — кольорова горілка. «Honey Spice» схожа на перцівку, тільки п’ється набагато м’якше. Перець там дійсно є, але мед та імбир облагородили смак. Це зігріваюча позиція, яка особливо добра, коли попереду зима й насуваються морози. Для тих із нас, хто прагне бути ближче до Європи, ми створили популярну на заході 38-градусну горілку — «Euro Standard». Для нас було важливо врахувати уподобання всіх споживачів.
— Ви нічого не сказали про 5-ту горілку…
— Це наша особлива гордість — «Prime. Superior». Гадаю, ця горілка стане улюбленим напоєм українців. Поясню чому. Спирт для горілок виробляється із зернових культур, але через міцність цей смак відчувається слабо. Тому наші технологи приготували додатковий спирт, так званий ароматний, з пшениці, ячменю й вівса. Цю горілку можна пити й нею закушувати. Причому п’ється «Superior» легко, залишаючи приємний післясмак. Такою має бути довершена горілка!
— Хочете сказати, що цю горілку можна пити як коньяк, не закушуючи?
— Саме так. Чому коньяк і віскі п’ють повільно, із задоволенням? Ще 100 років тому віскі купували, щоб «напитися й забутися». Але грамотне позиціонування напою змусило весь світ подивитися на віскі інакше. Так створюються імідж і культура пиття. Українську горілку знають і п’ють у багатьох країнах. Давайте вчитися робити це красиво, з насолодою.