Запропонували молоді поети на Другому київському весняному книжковому ярмарку.
«У темряві «радіо» стає живим, а поети стають дикторами» — така основна ідея творчого проекту молодих українських поетів «РадіоLive.2». У читанні взяли участь тільки поети-двотисячники, як вони себе називають: четверо хлопців і 11 дівчат. Тематично вечір був розподілений так: дівчата читали про любов, а хлопці — про війну. Серед виступаючих були Богдан-Олег Горобчук та Павло Коробчук, які нещодавно разом з Олегом Коцаревим презентували збірку віршів «Цілодобово»; Артем Захарченко, чия книга готується до виходу; Олег Романенко, поетки Вікторія Черняхівська, Леся Мудрак, Олеся Мамчич, Оксана Самара, Юлія Стахівська, Світлана Богдан, Ольга Воробей та інші активні учасниці літературного процесу в Україні.
Ідея заходу належить поету Артему Захарченко. «Чому темрява? Тут насправді глибока теоретична концепція, що в темряві присутній тільки аудіальний канал —тільки слух. Коли людина сприймає все тільки на слух і візуально її нічого не відволікає, то створюється ефект внутрішнього екрану. Крім того, тут ще є так званий ефект зібраної аудиторії. Все це для того, щоб люди сприймали поезію чіткіше, глибше», — пояснює він переваги «темної» поезії. За словами Захарченка, ідея деякою мірою взята із досвіду радіотеатрів 20-х років минулого століття.
В аудиторії Інституту фізкультури, де проходила акція, вікна були зашторені, а відвідувачам-поціновувачам сучасної поезії видавали темні пов'язки на очі, аби гарантувати повну темряву. Читали вірші не представляючись, тому відвідувачі не могли на слух ідентифікувати всіх поетів, що було частиною акції — ніщо не повинно відволікати слухача від текстів. Для особливо цікавих організатори видали брошурки з уривками текстів і прізвищами учасників, які можна було переглянути до або після акції.
На думку Захарченка, цього разу акція, на відміну від першої, набула вже більш конкретних обрисів, з'явилася певна тематика. Проте, ділиться він, хотілося б ще попрацювати над музичним супроводом (цього разу читання віршів проходило під акомпанемент барабана — «там- тамчика»), над темами, над формою подачі...