Для презентації своїх досягнень і планів на майбутнє телеканал СТБ обрав дещо нестандартний день — 22 квітня, 130-у річницю народження Володимира Ілліча Леніна, який, як відомо, дуже прихильно ставився до екранних і масових видів мистецтва. Дійство відбувалося у нічному клубі «Динамо-Люкс».
Оскільки «фірмова» страва телеканалу СТБ — програма новин «Вікна», котра народила вже цілий клон власних нащадків, — то весь вечір було побудовано як сценічний варіант «Вікон». На «екрані» чергувалися виступи офіційних осіб каналу — президента ЗАТ «ММЦ-СТБ» Олексія Федуна, віце- президента Гліба Корнілова, ведучих деяких програм, гостей уперемішку з музичними номерами.
Створений 1997 року на базі Міжнародного медіа-центру, канал СТБ пішов невторованим, явно важким шляхом. Він почав створювати свою, автономну від державної, мережу супутникового ефірного мовлення, яка тепер має власні центри у всіх областях і охоплює 88% території України. За обсягом канал уже вийшов на четверте місце — після УТ-1, УТ-2 й «Інтера». Він зарекомендував себе зваженою, аналітичною, незалежною позицією, що не раз приводило СТБ до журналістських успіхів і водночас до конфліктів різного роду, внаслідок яких минулого року з каналу пішли Микола Княжицький, Володимир Сивкович і ряд відомих журналістів. Одночасно у жовтні 1999 року компанії-засновники, які представляють інтереси основного інвестора телеканалу, довели розмір контрольованого ними пакета до 81%, а президентом ЗАТ було обрано Олексія Федуна. Сьогодні СТБ планує розвиватися як універсальний канал, де буде кілька рівноправних напрямів: новини, політична й бізнес-аналітика, кіно, різноманітна музика, спорт. Аудиторія, для якої збирається працювати СТБ, — це середній клас, «білі комірці». 2000 року тут почнуть виробництво низки нових програм як інформаційно-публіцистичного напряму («Вікна», «Медіа-клуб»), так і тележурналів, розрахованих на цільові аудиторії. Розшириться діапазон музичних програм, створюваних «BIZ-TV». Щодо музичного меню самого вечора, то, мабуть, найбільше запам’ятався елегантний джазовий оркестрик самого нічного клубу «Динамо-Люкс». Щоправда, пісень про Леніна ні він, ні інші артисти не співали.