Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

«Шахтар» зустрінеться із празькою «Славією»

4 серпня, 2000 - 00:00

Матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Шахтар» (Донецьк) — «Левадія» (Маарду, Естонія) виявився навіть результативнішим за перший, в якому гірники впевнено перемогли з рахунком 4:1. На рідному стадіоні «Кадріорг» у Таллінні «Левадія» була переможена з рекордним для гірників у єврокубках рахунком — 1:5. Хет-трик у цьому матчі зробив Андрій Воробей. Уже в середині першого тайму рахунок у матчі був 2:0, який так і протримався до початку другого. Після перерви естонці відчайдушно кинулися в бій і були сповна винагороджені за це голом у ворота Юрія Вірта. Цей епізод мобілізував гірників, і за час, який залишився, вони забили ще три м’ячі. Таким чином, обігравши естонський клуб із загальним рахунком 9:2, «Шахтар» у третьому кваліфікаційному раунді зустрінеться із празькою «Славією», яка у двох матчах перемогла азербайджанський «Шамкір» 1:0 і 4:1. Із третього кваліфікаційного раунду в боротьбу за право виступати в груповому турнірі Ліги чемпіонів вступить і київське «Динамо», яке зіграє з белградським клубом «Црвена звезда», що обіграв за сумою двох матчів «Торпедо» (Кутаїсі) — 4:2.