Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

«Динамо» знову рятують останні хвилини

22 липня, 1999 - 00:00

Як і передбачалося, третій тур чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги не приніс любителям «гри мільйонів» особливих несподіванок: київськi динамівці обіграли в Полтаві місцеву «Ворсклу» з рахунком 2:1. Вже на третій хвилині ворота полтавчан «розпечатав» грузинський легіонер киян Каха Каладзе. Столичні футболісти й далі наполегливо штурмували захисні редути своїх суперників, але, як це часто буває, спрацювало старе правило «не забиваєш ти — забивають тобі». І на 54-й хвилині полтавчанин Кобзар зрівняв рахунок — 1:1. І все ж стараннями Андрія Гусина підопічні Валерія Лобановського на 85-й хвилині вирвали таку бажану перемогу — 2:1.

Центральним матчем туру став поєдинок у Донецьку між місцевим «Шахтарем» і дніпропетровським «Дніпром». Колишні «гранди» радянського футболу в українській першості перебувають на різних полюсах турнірної таблиці. І в цьому турі команди підтвердили свої позицiї. Донеччани без особливих проблем переграли своїх опонентів — 2:0. Після цього туру «Шахтар» залишився єдиною командою, яка не втратила в першості ще жодного очка. У той час як «Дніпро» — єдина, що не набрала жодного.

Крім «Шахтаря» (9 очок), у групі лідерів також київське «Динамо» і «Кривбас» із Кривого Рогу — по сім очок.

Андрій БІЛЕЙЧУК, Кирило СТАДНИЧЕНКО, «День»