«Серце — не для попільнички» — червоним на чорному горить напис над великим серцем, густо втиканим недопалками. Так Олексій Янголь виступив проти паління. На іншому плакаті — сухі риби. Більша ковтає меншу, але давиться. Називається — «Олігарх», або, як пояснює автор, «Скільки не їж, всього не ковтнеш, подавишся». Риба у художника — улюблений матеріал. В роботу йдуть навіть акуратно засушені скелети з головами.
— Я їх сушу, а потім вмочую в клей ПВА. Він стікає й укріплює риб’ячі скелети, — розповідає про свою техніку Олексій Янголь. Підготовлений матеріал, як правило, викладаю на чорному тлі... Мої роботи не продаються, бо хто купить чорне полотно із недопалками чи риб’ячими хребтами? Але подивляться на роботи й, може, замисляться...
Кістяки риб відображають екологічні біди, мовляв, ось що робить брудна річка. «Це загрожує й нам», — попереджає плакат; обернешся, а з іншої стіни вже жахає інший — «Міна уповільненої дії». Вона лежить на зрізі людського черепа, а її крила викладені напомадженими недопалками. Ця картинка — для дам. А остання робота називається «Боже, Україну збережи!» Як шкільний викладач образотворчого мистецтва, Олексій Григорович зробив репродукцію з кількох дитячих малюнків на різдвяну тематику. Маленькі колядники ніби через молитву звертаються до дорослих із проханням порятувати й захистити. Роботу тиражував і роздарував окремим чиновникам. По завершенні свят Олексій Янголь взявся за давно омріяну роботу — плакат із дохлих мух. Йому їх три роки на липкі стрічки ловили кум із Шаргородщини (Вінниччина) та свати з-під Києва. «Так, як у гоголівського Чічікова була погоня за мертвими душами, так у мене — за мертвими мухами», — сміється Олексій Янголь. В колекції художника чимало й серйозного живопису, окрім витівкуватих плакатів. «Якщо приміщення довго не відкривають, його засновують павуки, там назбируються мухи. От якраз про застій буде мій наступний плакат із справжніх засушених мух, павутиння — комп’ютерна графіка, як основа». У жанрі плакату художник працює вже двадцять сім років і переконаний, що сучасному суспільству не вистачає здорової та осмисленої агітації.