Програми фесту відбувалися в столичних храмах різних релігійних конфесій: римсько-католицької, православної та протестантської. У концертах прийняли участь провідні вітчизняні колективи: Ансамбль класичної музики ім.. Б. Лятошинського (художній керівник В.Іконник-Захарченко), камерний хор «Кредо» (Б.Пліш), Ансамбль «Schola Cantorum Danariana», а також солісти: Ольга Дмитренко (орган), Ніна Сіваченко (скрипка) та зарубіжні гості. Виконувались духовні твори (меси і літургії) європейських та американських композиторів різних епох: від XVII століття до сьогодення.
Перший день фестивалю пройшов у Всесвітній день палеативної (хоспісної) допомоги в Соборі святого Олександра. Прозвучав твір «Альтернатім-Меса» італійського композитора XVII століття Л. Віадані у виконанні вокального чоловічого ансамблю «Schola Cantorum Danariana» та солістки Тетяни Польт-Луценко (сопрано, Швейцарія). У творі були використані традиції старовинного католицького Богослужіння..
Чоловічий ансамбль із Грузії «Сахіоба» виконав розспіви Грузинської православної церкви Керівник колективу Малхаз Еркванідзе привіз привіз до нашої столиці старовинну ікону (IV ст.) — «Спас нерукотворний», яка експонувалася у Києво-Печерській лаврі.
Цікаву концертну програму підготував почесний гість фестивалю — Роман Перуцький (Польща), який є головним органістом Олівського собору, професором Гданської Музичної Академії. Того вечора у виконанні Перуцького вперше в Україні прозвучали такі твори, як: Ф. Мендельсон-Бартольді — Соната # 6 ( за мелодією хоралу «Отче наш»), Літургійна сюїта «Пам’яті Фрескобальді» французького композитора ХХ століття Жана Лангле, а також Варіації на тему «Святий Боже» польського композитора Мечислава Сужинського, який працював органістом у київському римсько-католицькому костьолі святого Олександра на початку ХХ століття.
Для студентів НМАУ пройшли майстер-класи, які провели гості фесту. А на виставці Матвія Вайсберга представлено два цикли: «Сім днів» та «Іудейська пустеля» Перед відкриттям вернісажу у художній галереї Києво-Печерської лаври оганістка Ольга Дитренко та скрипалька Ніна Сіваченко виконали Скрипкову сонату Баха та твори Мессіана.
На дитячому концерті духовної музики виступили талановиті маленькі музиканти різних віросповідань та країн, вбрані у національні костюми: Австрії, Кореї Польщі, Конго та України. (концерт пройшов у храмі святого Василя Великого).
Відбулася світова прем’єра «Чорнобильської літургії» українського церковного композитора і музикознавця Іонафана Єлецького. Цей твір виконав камерний хор «Кредо» у костьолі святого Миколая.
Незважаючи на фінансові проблеми, фест все ж відбувся. Знаковими стали останні рядки «Чичестерських псалмів» Леонарда Бернстайна, які прозвучали у виконанні Ансамблю класичної музики ім. Б. Лятошинського: «Як добре, як гарно, коли брати живуть разом». Заклик до єдності різних релігійних конфесій — головна мета фестивалю...