Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

«Не втомлюйтесь нести світло!»

Посил «Дня» для ЛШЖ-2019 і всього суспільства

«Не втомлюйтесь нести світло!» – це гасло нашої газети дуже доречне і для одного з проектів «Дня», Літньої школи журналістики. Цього року вона відбулася вже всімнадцяте! І під час «випускного» всі учасники дійства символічно підтримали цей посил, тримаючи «ліхтарик» знань у своїх руках під час вітального слова.

А вражень від ЛШЖ у молоді – безмір! Ось що вони пишуть у своїх підсумкових анкетах, які їм запропонувала заповнити редакція:

Василь СЕМЕНЧЕНКО, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя: «Я дізнався, як це працювати в щільних дедлайнах, і хоч ще не навчивсь вкладатись, але на 90% продуктивніше почав планувати свій час».

Ольга ВАЛЬКЕВИЧ, Національний університет «Києво-Могилянська академія»: «Сміливо можу говорити про те, що «прокачала» свої знання у політичному секторі. Що допомогло більш ґрунтовно сприймати політичні новини та зміни, які вони за собою тягнуть. Також тепер краще розумію ситуацію медіапростору в Україні, звичайно, на це вплинули зустрічі та розмови із гостями-журналістами».

Марія НАУМЕНКО, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя: «Запам?ятався кожен день ЛШЖ. Неможливо виділити щось одне. І навіть вихідні здавались невимовно довгими».

Єлизавета ВОРОБЙОВА, випускниця 9 класу київської спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт»: «Я дізналась, що таке розшифровка – це просто пекло. Займатись цим було цікаво, але складно. Також я прокачала навичку «шукач інформації». Ще мені дуже сподобався досвід з інтерв’ю. Загалом, усе що було за цей місяць, – було по-новому і я рада, що пройшла такий шлях».

Євгенія ШЕВЦОВА, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова: «Захотілося повернутися до читання історичної літератури. Я змінила своє ставлення до політичного сектору. Розумію, що варто краще слідкувати за процесами і не просто читати новини, щоб бути в курсі, а й намагатися самій зрозуміти, до чого та чи інша ситуація може привести. А ще зрозуміла, настільки мало я знаю про цей світ. Та у мене є час і бажання вчитися».

Аліса ПОЛІЩУК, Київський національний університет імені Тараса Шевченка: «Кожен день у «Дні» був особливим по-своєму. Кожен гість відрізнявся професійністю, яскравістю і неймовірно цікавими думками. Кожен текст був одночасно і можливістю і викликом. Бувало легко, а часом дуже складно. Однак я вдячна за кожну можливість писати, надану редакцією, а особливо пану Івану Капсамуну (редакторові відділу політики) за неймовірну терплячість та цікаві завдання»

Олександр ШАРIПОВ, Запорізький національний університет: «Місяць, проведений у Літній школі «Дня», запам’ятався екскурсією у Верховну Раду, екскурсією у Переяслав-Хмельницький та активною роботою та зануренням у матеріали. Звісно, розшифровками, які ми робили досить швидко та потім створювали матеріали. Запам’ятався розмовами про життя, про Україну, про політику із головною редакторкою Ларисою Івшиною, завдяки якій я переосмислив певні життєві орієнтири». 

Тож будьте з «Днем» і життєвий обрій ставатиме світлішим!

Ольга ХАРЧЕНКО, фото Руслана КАНЮКИ, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів