Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Про мирне минуле та переможне щасливе майбутнє

У Львові демонструватимуть рукотвори Олександри Білобран

Експозиція матиме назву «Про різне», а відкриють її 23 серпня у галереї «Зелена канапа», про що «Дню» розповіла власниця арт-простору, мистецтвознавець Леся Домарадзька: «Це буде першопоказ ових творів Олександри Білобран. Виставка не матиме якоїсь об’єднавчої концепції і представить більшість тем, над якими працює художниця, а це – поля і море, ліси і квіти, портрети і мотанки. Звідси і назва виставки».

Сама ж авторка полотен анонсує виставку так: «Про різне і таке дороге серцю… Пахощі українського поля, в яке хочеться зануритись з головою. Затишок лісу, що дає силу й енергію. Вібрації краси наших просторів. Вікові народні традиції. Прадавні обереги. Про українську жінку, котра, попри всю біль сьогодення, залишається берегинею – ніжною матір’ю та дружиною. Про мирне минуле та, безперечно, переможне щасливе майбутнє». 

Довідково: 

Олександра Білобран живе і працює у Львові. Закінчила Львівську національну академію мистецтв. Впродовж кількох років працювала керівником галереї “Яровіт”. Згодом була арт-продюсером МО “Леміш”, також – куратором мистецьких виставок у ресторані «Перша кляса». 

Організатор і співорганізатор численних виставок та мистецьких акцій. Мала персональні виставки в Україні (Львів), Великобританії (Лондон) та Франції (Париж). Брала участь у всеукраїнських виставках – Львів, Стрий, Луцьк, Херсон, Київ, Івано-Франківськ та в колективних міжнародних виставках у Великобританії, (Лондон), Франції (Париж, Барбізон, Ніца), Польщі (Казімеж-Дольни), Угорщині (Будапешт) та Австрії (Відень). 

Робота Олександри Білобран “Ілюзорність світу” ввійшла до збірки Музею сучасного українського мистецтва Корсаків (Луцьк). 

Твори художниці є у приватних колекціях України, Франції, Великобританії, Австрії, Італії, Туреччині, Нідерландах, США, Німеччині, Латвії, Індонезії, Японії, Казахстані.  

Різне і дороге серцю Олександри Білобран встигнуть оглянути всі охочі – виставка у галереї «Зелена канапа» (вул. Вірменська, 7) триватиме до 18 вересня. 

Тетяна КОЗИРЄВА, «День» 

Фото «Зеленої канапи» та з ФБ-сторінки Олександри Білобран 

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів